התאמה נומרולוגית

 

נומרולוגיה עוסקת בעצם בהתאמות ואיזונים:

 

התאמה זוגית-

אני בודקת התאמה בין שני בני זוג, או בכלל בין שני אנשים - חברים, שותפים, בני משפחה וכו'. במקרה של בני זוג ושותפים עסקיים/שותפים לדירה חשוב מאד לבדוק את ההתאמה, כשמתוך האיבחון אפשר לראות את נקודות החיכוך ולהבין איך ואם אפשר לתקן. אם בני זוג או שותפים מבררים זאת לפני מיסוד אפשר למנוע צרות. 

 

 

 

התאמה ללימודים ומקצוע -

הרבה אנשים צעירים לומדים תחומים/מקצועות שאינם מתאימים להם מסיבות שונות: התחום המסוים "באופנה" באותו זמן, או בגלל השפעה או לחץ של חברים, הורים או משפחה. בד"כ אנשים אלה מגיעים אלי בשנות ה-30 וה-40 שלהם כשבפיהם תלונות על שעמום, חוסר עניין וחוסר התאמה בעבודה, וזה כמובן משפיע על כל חייהם. אני בודקת את ההתאמה שלהם למקצוע בו הם עוסקים, וגם ממליצה על מקצועות/תחומים שמתאים להם לעסוק בהם, או, אם הם מעוניינים, תחום לימודים חדש שייתן להם הזדמנות לעבוד בתחום שונה לגמרי. כך חייהם משתפרים ומתאזנים.

 

התאמת שם -

השם שלנו הוא מרכיב חשוב מאד בחיים, מכיון שכל אות היא אנרגיה המשפיעה עלינו, ולכן אם אדם חש לא בנוח עם שמו ולא אוהב אותו, או מרגיש תקוע בחייו, אחד הפתרונות הטובים הוא הוספת שם או שינוי שם. כדי שמלכתחילה השם יתאים לאדם, רצוי לבדוק את השם, בעזרת נומרולוגית שמות, כשמעניקים אותו לתינוק שנולד.

 

  • דף פייסבוק עסקי של רנה רז-גילו

© 2020 רנה רז גילו נומרולוגית